تبلیغات
volleyball - خبرای داغ والیبال
volleyball

تبلیغات

    جای تبلیغات شما

لینک های روزانه

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید این ماه :
  • تعداد کل پست ها :
volleyball

جای تبلیغات شما

خبرای داغ والیبال

سلام دوستان...چند تا خبر دسته 1 از والیبال گذاشتم...امیدوارم به دردتون بخوره....البته سعی میکنم که از والیبال بانوان و برنامه ی باشگاه های لیگ برتر و بیوگرافی بازیکنان ایرانی و خارجی هم مطلب بزارم.

 

حضور تیم ملی والیبال چین برای مسابقات قهرمانی جام آسیا در ایران :

تیم ملی والیبال چین با ترکیب اصلی خود در دومین دوره ی رقابت های قهرمانی جام آسیا شرکت میکند.فدراسیون والیبال چین اسامی نفرات تیمش را به ایران ارسال کرده که همگی آن ها در رقابت های لیگ جهانی حضور داشته اند. رقابت های جام آسیا 10 تا 17 مرداد در شهر ارومیه برگزار خواهد شد و ژاپن – کره ی جنوبی – استرلیا – اندونزی – قزاقستان و چین تایپه (تایوان) دیگر تیم هایی هستند که در این رقابت ها حضور خواهند داشت.

 

نتایج اردو های تدارکاتی تیم ملی والیبال جوانان ایران :

 

تیم والیبال جوانان کشورمان که در اردوی تدارکاتی صربستان به سر می برد چهار دیدار تدارکاتی خود را با پیروزی پشت سر گذاشته است. این تیم که خود را برای شرکت در رقابت های قهرمانی آسیا آماده می کند مقابل تیم ( پازلوو) دوبار و با نتایج 3-0 و 3-1 به پیروزی رسید و مقابل تیم های پانچو صربستان با نتیجه ی 3-2 و ستاره ی سرخ بلگراد 3-1 به پیروزی رسید. تیم جوانان ایران در ادامه ی اردوی آماده سازی 3 دیدار دوستانه ی دیگر نیز مقابل پارتیزان بلگراد – پانیشتا صربستان و نووسیاد برگزار می کند.

 

انتظارات از تیم والیبال ایران در گوانگ ژو :

 

علی رغبتی مدیر کل دفتر برنامه ریزی و نظارت سازمان تربیت بدنی والیبال و بسکتبال گفت : این دو رشته به رشد خوبی در آسیا دست یافته اند. تیم های والیبال و بسکتبال از بازیکنان با تجربه ای برخوردارند و از این رو قهرمانی این دو تیم در آسیا افزایش یافته و امیدواریم که خوش رنگ ترین نشان ها را در این دو رشته کسب کنیم.

 

بازی های تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در المپیک سنگاپور :

 

برنامه ی بازی های تیم والیبال نوجوانان اعلام شد که بر این اساس آرژانتین نخستیم حریف تیم کشورمان شد. در این دوره از رقابت ها که از تاریخ 30 مرداد ماه با حضور شش قهرمان قاره های مختلف آغاز می شود تیم کشورمان از ساعت 18 به وقت محلی مقابل تیم آرژانتین قرار می گیرد. تیم ایران در دومین دیدار روز اول شهریور ماه مقابل کوبا به میدان می رود.

 

دعوت ترکیه از تیم ملی والیبال ایران :

 

فدراسیون والیبال ترکیه تیم ملی ایران را به جای برپایی در اردو در این کشور به طور شفاهی دعوت کرد تا در تورنمنت چهارجانبه ای که برگزار خواهد شد شرکت کند. فدارسیون والیبال ایران برای زمان 24 مرداد تا 24 شهریور درخواست برپایی اردو در کشور ترکیه کرده است. در تورنمنت ترکیه دو کشور یونان و کرواسی نیز شرکت دارند.

 

 

مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان :

 

 

مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان در سال 2010 در ایتالیا برگزار خواهد شد. این پیکار ها از 3 تا 18 مهرماه در شهر های میلان – ورنا – مودنا – رجیو کالابریا – تورینو – تریته – فلورانس و آکونا ایتالیا برگزار می شود. دیدار نهایی در رم پایتخت ایتالیا انجام می پذیرد. بلیط مسابقات با قیمتی بین 10 تا 15 یورو برای هر مسابقه از 25 اسفند 1388 به فروش گذاشته شده است. برزیل برای کسب سومین عنوان قهرمانی پیاپی خود تلاش می کند. این تیم در سال 2002 آرژانتین و 2006 ژاپن عنوان قهرمانی این بازی ها را به خود اختصاص داده بود.

 

به امید قهرمانی ملی پوشان شایسته ی ایران در همه ی مسابقات

 

نظر یادتون نرودددددددددددددددددددددددددددد....