تبلیغات
volleyball - والیبال تیم ملی نوجوانان
volleyball

تبلیغات

    جای تبلیغات شما

لینک های روزانه

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید این ماه :
  • تعداد کل پست ها :
volleyball

جای تبلیغات شما

والیبال تیم ملی نوجوانان

حسین حسینی سرپرست تیم والیبال نوجوانان چهار شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در راستای حضوری قدرتمند در رقابت های آسیایی تهران، اقدام به برگزاری هفتمین اردوی تدارکاتی تیم ملی والیبال نوجوانان در سالن خلیج فارس کیش نمودیم و پس از اردوی کیش ترکیب نهایی این تیم مشخص خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه این نفرات از میان 200 بازیکن گزینش شده اند تاکید کرد: در اولین اردوی گزینشی 200 نفر از بهترین والیبالیست های نوجوان کشور حضور داشتند و نهایتا در هفتمین اردوی گزینشی در کیش از میان 21 نفر، 18 ملی پوش منتخب روز 15 اسفند ماه جهت اردوی تدارکاتی 12 روزه به بلغارستان خواهند رفت.
حسینی اظهار داشت: پس از اردوی بلغارستان، ملی پوشان با استراحت کردن در روز 5 فروردین 89 به ایتالیا اعزام خواهند شد و پس از آن در اردوی تدارکاتی یازده روزه صربستان با انجام چند بازی تدارکاتی به تهران بازخواهند گشت.
سرپرست تیم ملی والیبال نوجوانان اعلام کرد: اول اردیبهشت 89 ملی پوشان با یک استراحت چهار روزه، جهت شرکت در اردوی نهایی و بدون وقفه تا 23 اردیبهشت ماه در تهران مشغول به انجام کارهای تاکتیکی، تکنیکی و شرکت در کلاس های آنالیزی خود را برای رقابت های قهرمانی آسیا آماده خواهند کرد.
وی با اشاره به اینکه تا کنون 10 تیم از کشورهای آسیایی جهت حضور در این رقابت ها ثبت نام کرده است گفت: این مسابقات از اهمیت خاصی برخوردار است و قهرمان این دوره از رقابت ها به مسابقات المپیک نوجوانان در سنگاپور راه پیدا میکند و باز سه تیم اول تا سوم این رقابت ها به مسابقات جهانی 2011 مصر راه پیدا می کنند.
حسینی با تاکید بر اینکه کیش در این فصل از سال بهترین مکان برای برپایی اردوهای تدارکاتی تیم های ملی و باشگاهی می باشد افزود: بازیکنان روزانه هشت ساعت در دو نوبت صبح و بعدازظهر کارهای هوازی، تاکتیکی و تکنیکی و کار با وزنه را انجام می دهند.
وی اسامی ملی پوشان و کادر فنی این تیم را به شرح زیر اعلام کرد:
شهاب احمدی، علی نوروزپور، بهزاد عباسی زاده، محمد فلاح زرچوب ، موعود آقاپور ، علیرضا نصر اصفهانی، کامبیز کلته، صبا کامروامنش، مجتبی پیرخان، میثم فریدی، امین نجفی، جواد حسین زاده، فرامرز ظریف، سید پیمان فضلی، بابک امیری، علی دانشور، عطا زراعتگر خوشرفتار، علی جعفری و رامین حقانی.
سرمربی: ناصر شهنازی.
مربیان: امیر حسین منظمی، رحمت نوری و علیرضا خوشرویی.
سرپرست: حسین حسینی.
تیم ملی والیبال نوجوانان ایران با برپایی یک اردوی 9 روزه، شامگاه چهارشنبه 14 بهمن ساعت 18 کیش را به مقصد تهران ترک خواهند کرد.